BOSCH ROTAK18V-32 Akumulátorová kosačka 06008B9P01
Zľava 30%
Záruka: 3 roky
Model: 06008B9P01
Váha: 10,00 kg
Počet akumulátorov
Popis
ROTAK18V-32 Akumulátorová kosačka na trávu
  • Kosačka typu 3 v 1 s 32 cm nožom na malé až stredne veľké trávniky
  • Bezuhlíkový motor na vysokú výkonnosť a dlhšiu životnosť
  • Mulčovací nástavec na prirodzené hnojenie trávnika pokosenou trávou
  • 5-stupňové centrálne nastavenie výšky kosenia (25 – 65 mm)
  • 35 l textilný kôš na trávu s indikátorom upozorňujúcim na zaplnenie
  • Hrebene GrassCombs na precízne kosenie v blízkosti okrajov
  • Technológia Syneon zaistí optimálnu dobu chodu a životnosť náradia
  • POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 akumulátor, 10+ značiek, 150+ produktov
Obsah balenia
  • Kartónová škatuľa
Technické informácie
Napätie akumulátora 18,0 V
Kompatibilita s akumulátormi 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Odporúčaný akumulátor >= 4,0 Ah
Odporúčaná plocha trávnika, max. 150 m2
Šírka rezu 32 cm
Systém kosenia Rotačný nôž
Objem zberného koša 35 l
Žacia výška 25 – 65 mm
Nastavenie výšky kosenia 5 polôh, centrálne
Druh rukoväte Sklopné
Rozmery náradia (D × Š × V) 1200 x 410 x 1010 mm
Parametry
Výška sekacie plochy 25/65 mm
Napätie akumulátora 18 V