BOSCH ROTAK18V2-43 Akumulátorová kosačka 06008B9L01
Zľava 31%
vrát. DPH
SKLADOM > 10  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: BOSCH DIY
Záruka: 3 roky
Model: 06008B9L01
Váha: 19,60 kg
Počet akumulátorov
Popis
ROTAK18V2-43 Akumulátorová kosačka na trávu
  • Výkonná kosačka typu 3 v 1 so 43 cm nožom na stredne veľké až veľké trávniky
  • 2× 18 V akumulátory poskytnú výkonnosť napätia až 36 V a dlhšiu dobu prevádzky
  • Bezuhlíkový motor na vysokú výkonnosť a dlhšiu životnosť
  • Kryt deflektora s magnetickým upevnením na vyprázdňovanie koša na trávu jednou rukou
  • Skladacia teleskopická rukoväť a vertikálne uskladnenie na úsporu miesta
  • 6-stupňové centrálne nastavenie výšky kosenia (30 – 75 mm)
  • Technológia Syneon zaistí optimálnu dobu chodu a životnosť náradia
  • POWER FOR ALL ALLIANCE: 1 akumulátor, 10+ značiek, 150+ produktov
Rozsah dodávky
  • Kartónová škatuľa
Technické parametre
Napätie akumulátora 18,0 V
Kompatibilita s akumulátormi 18V POWER FOR ALL ALLIANCE
Odporúčaný akumulátor >= 4,0 Ah
Odporúčaná plocha trávnika, max. 600 m2
Šírka rezu 43 cm
Systém kosenia Rotačný nôž
Objem zberného koša 50 l
Žacia výška 30 – 75 mm
Nastavenie výšky kosenia 6 polôh
Druh rukoväte Teleskopické
Rozmery náradia (D × Š × V) 1480 x 470 x 1185 mm
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Výška sekacie plochy 30/75 mm
Napätie akumulátora 18 V