Makita DLM480CT2 Aku kosačka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah)
Makita DLM480CT2 Aku kosačka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) Makita DLM480CT2 Aku kosačka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) Makita DLM480CT2 Aku kosačka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) Makita DLM480CT2 Aku kosačka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) Makita DLM480CT2 Aku kosačka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) Makita DLM480CT2 Aku kosačka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah) Makita DLM480CT2 Aku kosačka 480mm Li-ion LXT (2x18V/2x5,0Ah)
Zľava 41%
• Spoľahlivá aku kosačka 48 cm s plastovým šasi pre akumulátory Li-ion 2x18V • Technológia XPT umožňujúca použitie v prostredí so zv&ya... Zobraziť celý popis »
vrát. DPH
SKLADOM > 10  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: MAKITA
Záruka: 3 roky
Model: DLM480CT2
Váha: 26,80 kg
MAKITA - 3 roky záruky Na tento produkt je poskytovaná záruka 3 roky.
Na získanie záruky je nutné produkt zaregistrovať
Popis
• Spoľahlivá aku kosačka 48 cm s plastovým šasi pre akumulátory Li-ion 2x18V
• Technológia XPT umožňujúca použitie v prostredí so zvýšenou prašnosťou alebo vlhkosťou
• Možnosť centrálneho nastavenia výšky kosenia v 10 polohách 20-100 mm
• Elektronická kontrola otáčok
• Plastové šasi zaručujúce nízku hmotnosť stroja
• Kosenie, zbieranie, mulčovanie a zadné vyhadzovanie
• Možnosť nastavenia výšky rukoväte v dvoch polohách
• Odolné kolesá (predné 180 mm, zadné 230 mm) s guličkovými ložiskami