Makita DLM530PT4 Aku kosačka 53cm Li-ion LXT (4x5,0Ah/18V)
Zľava 46%
Aku kosačka so silným motorom na akumulátory Li-ion 2x18V • Šírka kosenia 530 mm • Možnosť zapojenia 4 akumulátorov pre dlhšiu prácu • Spoľahlivý bezuhlíkový motor • Elektronická kontrola otá... Zobraziť celý popis »
vrát. DPH
SKLADOM > 10  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: MAKITA
Záruka: 3 roky
Model: DLM530PT4
Váha: 39,30 kg
MAKITA - 3 roky záruky Na tento produkt je poskytovaná záruka 3 roky.
Na získanie záruky je nutné produkt zaregistrovať
Popis
Aku kosačka so silným motorom na akumulátory Li-ion 2x18V
• Šírka kosenia 530 mm
• Možnosť zapojenia 4 akumulátorov pre dlhšiu prácu
• Spoľahlivý bezuhlíkový motor
• Elektronická kontrola otáčok
• Technológia XPT umožňujúca použitie v prostredí so zvýšenou prašnosťou alebo vlhkosťou
• Oceľové šasi
• Bočné vyhadzovanie
• Kosenie, zbieranie a mulčovanie
• Centrálne nastavenie výšky kosenia v 10 polohách
• Bočné vyhadzovanie
• Možnosť prepnutia na veľmi tichý chod (85dB)
Príslušenstvo:
• 4x Akku BL1850B
• Nabíjačka DC18RD (196933-6)
• Mulčovacia zátka (127516-1)
• Mulčovací nôž (191D52-7)
• Kryt bočného vyhadzovania (459887-1)
Technické parametre:
• Akumulátor: Li-ión 2 x 18 V
• Šírka kosenia: 53 cm
• Otáčky naprázdno: 2300 - 2800 min-1
• Pracovná výška: 20 – 100 mm
• Nastavenie výšky kosenia: centrálna
• Objem koša: 70 l
• Pre plochu do: 2300/2800 m2
• Hmotnosť: 36,6 / 39,3 kg
• Rozmery (DxŠxV): 1.715 x 590 x 1.095 mm
ilustračné foto
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Napätie akumulátora 18 V