INTEX PRISM FRAME Okrúhly bazén 610 × 132 cm s kartušovou filtráciou 220–240V 26756NP
Cena dopravy
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 150,58 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 157,99 EUR
- DACHSER: 66,15 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 147,39 EUR
- DACHSER: 150,80 EUR
- DACHSER: 182,38 EUR
- DACHSER: 150,58 EUR
- DACHSER: 150,58 EUR
- DACHSER: 101,79 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 73,16 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DPD PL: 33,81 EUR
- SUUS: 37,91 EUR
- DACHSER: 139,96 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 73,16 EUR
- DACHSER: 34,90 EUR Môžete mať 18.05. - 19.05.
- DACHSER: 150,58 EUR
- DACHSER: 157,99 EUR
- Gebrüder Weiss: 59,45 EUR
- DHL CZ: 34,85 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
INTEX PRISM FRAME okrúhly nadzemný bazén 610x132cm s kartušovou filtráciou 220-240V 26756NP
INTEX Prism Frame 610x132cm je extra veľký nadzemný bazén s kartušovou filtráciou, ktorý ponúka maximálny priestor na rodinné kúpanie, letné oslavy aj relax počas horúcich dní. Vďaka pevnej konštrukcii z galvanizovanej ocele, odolnému 3-vrstvovému materiálu SuperTough™ PVC a kompletnému príslušenstvu je tento rodinný bazén ideálnou voľbou pre každého, kto si chce užiť pohodové leto priamo vo vlastnej záhrade.
Hlavné výhody
- Extra priestranný okrúhly bazén 610x132cm pre rodinu aj priateľov
- Súčasťou balenia je kartušová filtrácia 220-240V
- Pevná konštrukcia z galvanizovanej ocele pre vysokú stabilitu
- Odolný 3-vrstvový bazénový plášť SuperTough™ PVC
- Súčasťou setu je rebrík, podložka aj krycia plachta
- Jednoduchá montáž približne za 60 minút
- Moderný svetlosivý dizajn vhodný do každej záhrady
Technické parametre
| Tvar | Okrúhly |
| Farba | Svetlosivá |
| Materiál | SuperTough™ PVC / oceľ |
| Rozmery | 610 x 132 x 610cm |
| Kapacita vody | 32695l |
| Filtrácia | Kartušová filtrácia 220-240V (5 678 l) |
| Doba zostavenia | 60 minút |
Obsah balenia
- Bazén INTEX Prism Frame 610x132cm
- Kartušová filtrácia
- Bezpečnostný rebrík
- Podložka pod bazén
- Krycia plachta na bazén
Veľký bazén pre dokonalé letné zážitky
INTEX Prism Frame 26756NP ponúka dostatok priestoru na pohodlné kúpanie, vodné hry aj letné stretnutia s rodinou a priateľmi. Vďaka pevnej rámovej konštrukcii, kvalitnej filtrácii a kompletnému príslušenstvu si užijete čistú vodu, komfortné používanie a množstvo letnej zábavy počas celej kúpacej sezóny.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Výška bazéna | 1,32 m |
| Bazén | s kartušovou filtráciou |
| Tvar bazénu | Kruh |
| Rozmer bazéna | 6,1 m |
| Farba | sivá |
| Zdroj napájania | 220-240 V |
Dokumenty
Podobné produkty
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
-
503,67 EURSkladom
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:



















