INTEX PureSpa Greywood Bubble Deluxe vírivka pre 6 osôb S2 28442
Cena dopravy
- DACHSER: 58,33 EUR
- DACHSER: 72,10 EUR
- DACHSER: 58,33 EUR
- DACHSER: 94,37 EUR
- DACHSER: 50,65 EUR
- DACHSER: 58,33 EUR
- DACHSER: 83,76 EUR
- DACHSER: 72,25 EUR
- DACHSER: 80,59 EUR
- DACHSER: 72,10 EUR
- DACHSER: 72,10 EUR
- DACHSER: 47,71 EUR
- DACHSER: 58,33 EUR
- DACHSER: 58,33 EUR
- DACHSER: 43,47 EUR
- DACHSER: 58,33 EUR
- DPD PL: 30,74 EUR
- SUUS: 28,69 EUR
- DACHSER: 61,50 EUR
- DACHSER: 58,33 EUR
- DACHSER: 43,47 EUR
- DACHSER: 19,90 EUR Môžete mať 05.05. - 06.05.
- DACHSER: 72,10 EUR
- DACHSER: 94,37 EUR
- Gebrüder Weiss: 32,80 EUR
- DHL CZ: 17,43 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
INTEX PureSpa Greywood Bubble Deluxe Vírivka pre 6 osôb S2 28442
Štýlová nafukovacia vírivka INTEX PureSpa Greywood Bubble Deluxe pre 6 osôb v elegantnom dekore sivého dreva ponúka dokonalé spojenie moderného dizajnu a maximálneho komfortu. Táto vírivka pre 6 osôb je vybavená výkonným bublinkovým systémom, pokročilou technológiou úpravy vody a intuitívnym ovládaním cez mobilnú aplikáciu. Doprajte si luxusný relax a vytvorte si vlastné wellness priamo u vás doma.
Hlavné výhody
- 170 bublinkových trysiek pre intenzívnu a rovnomernú masáž
- Dizajn Greywood s moderným dekorom sivého dreva
- Technológia Fiber-Tech pre vysokú pevnosť a stabilitu
- Systém HWS zmäkčovania vody pre šetrnejšiu starostlivosť o pokožku
- Bezdrôtový ovládací panel + WiFi aplikácia
- LED osvetlenie s meniacimi sa farbami pre relaxačnú atmosféru
- Teplota vody až 40 °C pre celoročné využitie
- Komfortné opierky hlavy z PU peny
- Kartuše S2 s vyššou filtračnou účinnosťou
Technické parametre
| Počet osôb | 6 |
| Objem | 1098 l |
| Rozmery | 216 x 216 x 71 cm |
| Tvar | Kruhový |
| Materiál | SuperTough 3-vrstvové PVC |
| Počet bublinkových trysiek | 170 |
| Teplotný rozsah | 10 – 40 °C |
| Ovládanie cez aplikáciu | Áno |
| Systém úpravy vody | HWS zmäkčovanie vody |
| Kompatibilné kartuše | S2 |
| Hmotnosť produktu | 41,5 kg |
| Farba | Greywood (sivé drevo) |
Obsah balenia
- Vírivka INTEX PureSpa Greywood Bubble Deluxe
- Kryt na vírivku (izolačný a uzamykateľný)
- Podložka pod vírivku
- 2x prémiová opierka hlavy z PU peny
- Filtračná kartuša S2
- LED svetlo s meniacimi sa farbami
- Ovládacia jednotka s bezdrôtovým panelom
- Plávajúci dávkovač chémie
- Prenosná taška
Dokonalý relax a regenerácia každý deň
Táto nafukovacia vírivka INTEX ponúka ideálnu kombináciu výkonu, komfortu a moderného dizajnu. Vďaka 170 bublinkovým tryskám, teplote vody až 40 °C a systému zmäkčovania vody si doprajete intenzívny relax bez kompromisov. LED osvetlenie vytvorí príjemnú atmosféru pre večerný oddych, zatiaľ čo konštrukcia s technológiou Fiber-Tech zabezpečí maximálnu stabilitu a dlhú životnosť. Jednoduché ovládanie cez mobilnú aplikáciu robí z tejto vírivky perfektné domáce wellness centrum pre relax s rodinou aj priateľmi kedykoľvek počas roka.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Priemer | 216 cm |
| Výška | 71 cm |
| Objem | 1098 l |
| Počet osob | 6 |
Podobné produkty
-
557,90 EURSkladom
-
474,92 EURSkladom
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:





















