INTEX PureSpa Chevron Bubble Deluxe vírivka pre 6 osôb S2 28472NP
Cena dopravy
- DACHSER: 58,33 EUR
- DACHSER: 72,10 EUR
- DACHSER: 58,33 EUR
- DACHSER: 94,37 EUR
- DACHSER: 50,65 EUR
- DACHSER: 58,33 EUR
- DACHSER: 83,76 EUR
- DACHSER: 72,25 EUR
- DACHSER: 80,59 EUR
- DACHSER: 72,10 EUR
- DACHSER: 72,10 EUR
- DACHSER: 47,71 EUR
- DACHSER: 58,33 EUR
- DACHSER: 58,33 EUR
- DACHSER: 43,47 EUR
- DACHSER: 58,33 EUR
- DPD PL: 30,74 EUR
- SUUS: 28,69 EUR
- DACHSER: 61,50 EUR
- DACHSER: 58,33 EUR
- DACHSER: 43,47 EUR
- DACHSER: 19,90 EUR Môžete mať 18.05. - 19.05.
- DACHSER: 72,10 EUR
- DACHSER: 94,37 EUR
- Gebrüder Weiss: 32,80 EUR
- DHL CZ: 17,43 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
INTEX PureSpa Chevron Bubble Deluxe Vírivka pre 6 osôb S2 28472NP
Originálna nafukovacia vírivka INTEX PureSpa Chevron Bubble Deluxe pre 6 osôb zaujme jedinečným pruhovaným dizajnom Chevron a zároveň ponúkne maximálny komfort pri relaxácii. Táto vírivka pre 6 osôb kombinuje výkonný bublinkový systém, pokročilé technológie úpravy vody a jednoduché ovládanie cez mobilnú aplikáciu. Ideálna voľba pre štýlové domáce wellness a spoločné chvíle s rodinou či priateľmi.
Hlavné výhody
- 170 bublinkových trysiek pre intenzívnu a rovnomernú masáž
- Unikátny dizajn Chevron s moderným pruhovaným vzorom
- Technológia Fiber-Tech pre vysokú pevnosť a stabilitu
- FastFill systém pre rýchle a jednoduché nafúknutie
- Integrovaný solinátor pre prirodzenú dezinfekciu vody
- Systém HWS zmäkčovania vody pre väčší komfort pokožky
- Bezdrôtový ovládací panel + WiFi aplikácia
- Teplota vody až 40 °C pre celoročné využitie
- Kartuše S2 s o 65 % vyššou filtračnou účinnosťou
Technické parametre
| Počet osôb | 6 |
| Objem | 1098 l |
| Rozmery | 196 x 196 x 71 cm |
| Tvar | Štvorcový |
| Materiál | SuperTough 3-vrstvové PVC |
| Počet bublinkových trysiek | 170 |
| Teplotný rozsah | 10 – 40 °C |
| Ovládanie cez aplikáciu | Áno |
| Systém úpravy vody | HWS + solinátor (prírodný chlór) |
| Kompatibilné kartuše | S2 |
| Hmotnosť produktu | 43 kg |
| Farba | Chevron |
Obsah balenia
- Vírivka INTEX PureSpa Chevron Bubble Deluxe
- Kryt na vírivku
- Podložka pod vírivku
- Filtračná kartuša S2
- Prepravná taška
Dokonalý relax a štýlový dizajn
Táto nafukovacia vírivka INTEX ponúka ideálne spojenie moderného vzhľadu a vysokého výkonu. Vďaka 170 bublinkovým tryskám, teplote vody až 40 °C a pokročilému systému úpravy vody si doprajete intenzívnu relaxáciu bez nutnosti použitia chémie. Konštrukcia s technológiou Fiber-Tech zabezpečuje dlhú životnosť a stabilitu, zatiaľ čo ovládanie cez mobilnú aplikáciu vám umožní mať všetko pod kontrolou. Štýlový dizajn Chevron premení vašu záhradu na jedinečné domáce wellness centrum pre relaxáciu s rodinou aj priateľmi.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Priemer | 239 cm |
| Objem | 1098 l |
| Výška | 71 cm |
| Počet osob | 6 |
Podobné produkty
-
589,97 EURSkladom
-
417,50 EURSkladom
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:




















