INTEX PureSpa Jet & Bubble Deluxe Octagon Vírivka pre 4 osoby S1 28458
Cena dopravy
- DACHSER: 95,44 EUR
- DACHSER: 102,85 EUR
- DACHSER: 95,44 EUR
- DACHSER: 109,21 EUR
- DACHSER: 60,98 EUR
- DACHSER: 95,44 EUR
- DACHSER: 98,61 EUR
- DACHSER: 103,26 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 102,85 EUR
- DACHSER: 102,85 EUR
- DACHSER: 84,83 EUR
- DACHSER: 95,44 EUR
- DACHSER: 95,44 EUR
- DACHSER: 51,97 EUR
- DACHSER: 95,44 EUR
- DPD PL: 30,74 EUR
- SUUS: 37,91 EUR
- DACHSER: 92,25 EUR
- DACHSER: 95,44 EUR
- DACHSER: 51,97 EUR
- DACHSER: 29,90 EUR Môžete mať 05.05. - 06.05.
- DACHSER: 102,85 EUR
- DACHSER: 109,21 EUR
- Gebrüder Weiss: 42,03 EUR
- DHL CZ: 21,53 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
INTEX PureSpa Jet & Bubble Deluxe Octagon Vírivka pre 4 osoby S1 28458
Luxusná nafukovacia vírivka INTEX PureSpa Jet & Bubble Deluxe Octagon v elegantnom dizajne čierneho onyxu premení vašu záhradu či terasu na dokonalé wellness centrum. Táto vírivka pre 4 osoby ponúka kombináciu masážnych trysiek a bublinkového systému, pokročilé technológie úpravy vody a komfortné ovládanie cez aplikáciu. Užite si maximálnu relaxáciu, regeneráciu a pohodlie kedykoľvek počas roka.
Hlavné výhody
- Kombinácia masážnych a bublinkových trysiek pre intenzívnu hydromasáž
- 120 bublinkových trysiek + 4 výkonné trysky pre maximálny relax
- Technológia Fiber-Tech zabezpečujúca pevnosť, stabilitu a dlhú životnosť
- Integrovaný solinátor pre prirodzenú dezinfekciu vody bez chémie
- Systém HWS zmäkčovania vody pre šetrnejšiu starostlivosť o pokožku
- Bezdrôtový ovládací panel + mobilná aplikácia pre jednoduché ovládanie
- Teplota vody až 40 °C pre celoročné využitie
- Elegantný osemhranný dizajn v čiernej farbe onyxu
- Komfortné príslušenstvo vrátane opierok hlavy a krytu
Technické parametre
| Počet osôb | 4 |
| Objem | 795 l |
| Rozmery | 181 x 181 x 71 cm |
| Tvar | Osemhranný |
| Materiál | SuperTough 3-vrstvové PVC |
| Počet bublinkových trysiek | 120 |
| Masážne trysky | 4 |
| Teplotný rozsah | 10 – 40 °C |
| Ovládanie cez aplikáciu | Áno |
| Systém úpravy vody | HWS + solinátor (prírodný chlór) |
| Filtrácia | 1,7 m3/h |
| Kompatibilné kartuše | S1 |
| Hmotnosť produktu | 59,6 kg |
| Farba | Čierna |
Obsah balenia
- Vírivka INTEX PureSpa Jet & Bubble Deluxe Octagon
- Kryt na vírivku (izolačný a uzamykateľný)
- Podložka pod vírivku
- 2x nafukovacia opierka hlavy
- 4x filtračné kartuše S1
- Ovládacia jednotka s bezdrôtovým panelom
- Prenosná taška
Dokonalý relax a regenerácia každý deň
Táto nafukovacia vírivka INTEX ponúka ideálnu kombináciu komfortu, výkonu a moderných technológií. Vďaka teplej vode, masážnym tryskám a bublinkovému systému pomáha uvoľniť svaly, zlepšiť krvný obeh a znížiť stres. Integrovaný systém slanej vody navyše zabezpečuje prirodzenú dezinfekciu bez nutnosti použitia agresívnej chémie, čo ocení nielen vaša pokožka, ale aj životné prostredie. Stabilná konštrukcia s technológiou Fiber-Tech, jednoduché ovládanie cez mobilnú aplikáciu a premyslené detaily robia z tohto modelu ideálnu voľbu pre každého, kto hľadá luxusné domáce wellness a chce si dopriať dokonalý oddych kedykoľvek počas roka.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Priemer | 150 cm |
| Objem | 795 l |
| Výška | 71 cm |
| Počet osob | 4 |
Podobné produkty
-
557,90 EURSkladom
-
474,92 EURSkladom
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:




















