INTEX METAL FRAME BEACHSIDE Bazén 305 × 76 cm 28206NP
Cena dopravy
- GLS DE: 16,97 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 20,15 EUR
- DHL DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 47,61 EUR
- DPD: 26,51 EUR
- GLS DE: 43,48 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 16,97 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- GLS DE: 16,97 EUR
- GLS PL: 5,11 EUR
- DPD PL: 5,11 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS: 21,53 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS: 11,28 EUR
- GLS DE: 11,67 EUR
- SPS: 3,90 EUR Môžete mať 19.05. - 20.05.
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
INTEX METAL FRAME BEACHSIDE okrúhly nadzemný bazén 305x76cm 28206NP
INTEX Metal Frame Beachside 305x76cm je originálny nadzemný bazén s realistickou potlačou oceánu, ktorý premení vašu záhradu na tropickú pláž. Fotorealistický motív morského dna na stenách aj dne bazéna vytvára jedinečný zážitok z kúpania pre deti aj dospelých. Vďaka pevnej kovovej konštrukcii, odolným stenám z materiálu SuperTough™ PVC a rýchlej montáži je tento rodinný bazén ideálny na letné osvieženie aj zábavu.
Hlavné výhody
- Unikátna potlač oceánu pre realistický vzhľad morského dna
- Okrúhly bazén 305x76cm vhodný na rodinné kúpanie
- Inovatívny systém T-spojok pre rýchlu a jednoduchú montáž
- Pevná kovová konštrukcia pre vysokú stabilitu
- Odolné bočné steny z materiálu SuperTough™ PVC
- Jednoduché zostavenie približne za 30 minút
- Ideálny bazén pre deti aj dospelých
- Perfektná letná atmosféra priamo na vašej záhrade
Technické parametre
| Tvar | Okrúhly |
| Farba | Potlač oceánu |
| Materiál | SuperTough™ PVC/oceľ |
| Rozmery | 305 x 76 x 305cm |
| Kapacita vody | 4485l |
| Filtrácia | Nie je súčasťou balenia |
| Čas zostavenia | 30 minút |
Obsah balenia
- Bazén INTEX Metal Frame Beachside 305x76cm
Morská atmosféra priamo na vašej záhrade
INTEX Metal Frame Beachside 28206NP prináša jedinečný zážitok z kúpania vďaka realistickej potlači oceánu, ktorá navodí atmosféru tropickej pláže. Vďaka pevnej rámovej konštrukcii, jednoduchej montáži a originálnemu dizajnu si užijete pohodové letné osvieženie aj vodnú zábavu priamo u vás doma.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Výška bazéna | 0,76 m |
| Bazén | bez filtrácie |
| Tvar bazénu | Kruh |
| Rozmer bazéna | 3,05 x 0,76 m |
| Farba | modrá |
| Zdroj napájania | bez |
Podobné produkty
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:






















