INTEX METAL FRAME BEACHSIDE Bazén 305 × 76 cm s filtráciou 12V 28208GN
Cena dopravy
- GLS DE: 16,97 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 20,15 EUR
- DHL DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 47,61 EUR
- DPD: 26,51 EUR
- GLS DE: 43,48 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 18,03 EUR
- GLS DE: 16,97 EUR
- MPL: 4,00 EUR
- GLS DE: 16,97 EUR
- GLS PL: 5,11 EUR
- DPD PL: 5,11 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS: 21,53 EUR
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS: 11,28 EUR
- GLS DE: 11,67 EUR
- SPS: 3,90 EUR Môžete mať 22.05. - 25.05.
- GLS DE: 22,28 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
INTEX METAL FRAME BEACHSIDE okrúhly nadzemný bazén 305x76cm s filtráciou 12V 28208GN
INTEX Metal Frame Beachside 305x76cm s filtráciou 12V je originálny nadzemný bazén s fotorealistickou potlačou oceánu, ktorý premení vašu záhradu na tropickú pláž. Fotorealistická potlač morského dna na stenách aj dne bazéna vytvára jedinečný zážitok z kúpania pre deti aj dospelých. Vďaka pevnému kovovému rámu, odolným stenám z materiálu SuperTough™ PVC, rýchlej montáži a kartušovej filtrácii v balení je tento rodinný bazén ideálny na letné osvieženie aj zábavu.
Hlavné výhody
- Unikátna potlač oceánu pre realistický vzhľad morského dna
- Okrúhly bazén 305x76cm vhodný na rodinné kúpanie
- Kartušová filtrácia 12V súčasťou balenia pre jednoduchšiu údržbu vody
- Bezpečné napätie filtrácie 12V s transformátorom
- Inovatívny systém T-spojok pre rýchlu a jednoduchú montáž
- Pevný kovový rám pre vysokú stabilitu
- Odolné bočné steny z materiálu SuperTough™ PVC
- Jednoduché zostavenie približne za 30 minút
- Ideálny bazén pre deti aj dospelých od 6 rokov
- Perfektná letná atmosféra priamo vo vašej záhrade
Technické parametre
| Tvar | Guľatý |
| Farba | Potlač s oceánom |
| Materiál | SuperTough™ PVC / oceľ |
| Rozmery | 305 x 76 x 305cm |
| Kapacita vody | 4485l |
| Filtrácia | Kartušová filtrácia 12V (1 250 l) |
| Čas zostavenia | 30 minút |
Obsah balenia
- Bazén INTEX Metal Frame Beachside 305x76cm
- Kartušová filtrácia 12V
Morská atmosféra priamo vo vašej záhrade
INTEX Metal Frame Beachside 28208GN prináša jedinečný zážitok z kúpania vďaka fotorealistickej potlači oceánu, ktorá navodí atmosféru tropickej pláže. Vďaka pevnému rámovému prevedeniu, jednoduchej montáži, odolnému materiálu a kartušovej filtrácii v balení si užijete pohodové letné osvieženie aj vodnú zábavu priamo u vás doma.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Výška bazéna | 0,76 m |
| Bazén | s kartušovou filtráciou |
| Tvar bazénu | Kruh |
| Rozmer bazéna | 3,05 x 0,76 m |
| Farba | modrá |
| Zdroj napájania | 12 V |
Podobné produkty
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:


BAZÁR INTEX METAL FRAME POOLS Bazén 305x76cm s kartušovou filtr. 28208GN POŠKODENÝ OBAL




















