Makita MS-335.4U Benzínový krovinorez 4-takt
Model: MS-335.4U
Podobné produkty
Popis
Ideálne pre prácu na záhrade a súkromných pozemkoch
• Ekologický štvortaktný motor - veľmi nízke prevádzkové náklady
• Štartovací systém pre rýchle naštartovanie
• Vysoký krútiaci moment
• Multifunkčné držadlo s integrovanými elementmi obsluhy
• Účinné tlmenie vibrácií pre pohodlnú prácu
• Súčasťou dodávky 3-zubý nôž a nosný popruh
Technické parametre:
| Typ motora | 4-takt |
| Objem válca | 33,5 cm3 |
| Menovitý príkon | 1 070 W |
| Olejová nádrž | 100 ml |
| Palivová nádrž | 0,65 l |
| Voľnobežné otáčky | 6 850 ot./min |
| Veľkosť osi | M10 x 1,25 |
| Rozmery (š x š x h) | 1 810 x 620 x 500 mm |
| Hmotnosť | 7,1 kg |
ilustračné foto
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:









