VÝPREDAJ DeLonghi Magnifica Evo Automatický kávovar ECAM 290.61.B POUŽITÉ
Podobné produkty
Popis
• Príprava kávových nápojov iba stlačením tlačidla.
• Pripravte 2 šálky espressa súčasne.
• Automatický systém LatteCrema zabezpečí krémovú, mliečnu penu s ideálnou teplotou, ktorá vydrží až do poslednej kvapky.
• Automatické čistenie nádoby na mlieko.
• Nastavte arómu a množstvo.
• Lesklá čierna povrchová úprava s intuitívnym rozhraním s dotykovými tlačidlami.
Technológia mletia:
• Vstavaný oceľový mlynček s možnosťou nastavenia hrubosti mletia zaručí vždy čerstvé namletie vašich kávových zŕn.
• Kónické oceľové mlynčeky sú kalibrované so 100 % presnosťou.
LatteCrema systém:
• Exkluzívny LatteCrema systém pripraví krémovú, mliečnu penu v tej správnej teplote, aby ste si mohli vychutnať váš obľúbený nápoj až do poslednej kvapky.
Ovládanie teploty:
• Vysoko presné, elektronické riadenie systému prípravy pary zabezpečí, že sa para vytvára pri optimálnej teplote pre dokonalý výsledok v šálke.
Jednoduché čistenie:
• Integrovaná funkcia čistenia zabezpečí dokonalú hygienu.
• Otočením do pozície „Clean“ sa automaticky prepláchnu všetky časti karafy, ktoré prichádzajú do styku s mliekom.
ilustračné foto
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Typ espressa | Automatické |
| Príkon | 1450 W |
| Tlak | 15 bar |
| Objem nádoby na kávové zrná (g) | 250 |
| Objem nádoby na mletú kávu (n) | 14, 12, 10 |
| Objem nádrže na vodu | 1,8 l |
| Maximálna výška šálky (mm) | 140 |
| Smart | NIE |
| Farba | čierna |
| Rozmer | 240x360x440 mm |
| Hmotnosť | 9,6 kg |
| Energetická trieda | A |
| Objem nádrže na mlieko | 0 l |
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:









