Riwall PRO RPM 5355 multifunkční sekačka 4v1 s benzinovým motorem a pojezdem PM12B2001057B
Zľava 19%
• Motor: 196 cm3, TX OHV, 4takt • Pracovný výkon: 4,0 / 5,4 kW / PS • Záber: 53 cm • Objem koša: 70 l • Nastavenie výšky kosenia: centrál., 7 pozícií, 25 - 75 mm • Podvozok: oceľový • Priem... Zobraziť celý popis »
vrát. DPH
SKLADOM > 10  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: RIWALL
Záruka: 4 roky
Model: PM12B2001057B
Váha: 41,50 kg
Cena dopravy
Popis
• Motor: 196 cm3, TX OHV, 4takt
• Pracovný výkon: 4,0 / 5,4 kW / PS
• Záber: 53 cm
• Objem koša: 70 l
• Nastavenie výšky kosenia: centrál., 7 pozícií, 25 - 75 mm
• Podvozok: oceľový
• Priemer kolies: 200 mm predné / 280 mm zadné
• Guličkové ložiská: áno, v kolesách
• Riadidlá: ergonomická, výškovo nastaviteľná
• Horná madlo riadidiel: mäkčené, "soft grip"
• Mulčovací klin: v štandarde
• Bočné deflektor: v štandarde
• Indikátor plného koša: Nie
• Objem palivovej nádrže: 0,8 l
• Objem olejovej nádrže: 0,6 l
• Hmotnosť: cca 41,5 kg
• silný heavy-duty motor s objemom 196 cm3 so systémom OHV
• nová moderná konštrukcia motora, spĺňajúce novu emisnú normu Euro 5
• veľký záber 53 cm
• nízka spotreba, vysoký krútiaci moment pre prácu v hustej tráve
• značková francúzska prevodovka GT Transmission s dlhou životnosťou
• funkcia 4v1: zber do koša, mulčovanie, zadné vyhadzovanie, bočné vyhadzovanie
• mulčovacia záslepka aj bočné deflektor súčasťou dodávky
• primer-dávkovacou paliva pre ľahký štart
• ergonomická mäkčená, sklopné a výškovo nastaviteľné riadítka
• centrálne nastavenie výšky kosenia do 7 pozícií
• najnižšie pozície pre veľmi nízky strih trávnika
• tkanina koša má rôzne priepustné vrstvy pre zachovanie výborného zberu pri zníženej prašnosti
• guličkové ložiská pre minimálny odpor
• veľké zadné kolesá pre ľahkú ovládateľnosť a dobrý záber
• kovový nárazník chráni stroj a je využiteľný ako madlo pri prenášaní stroja
• tryska pre jednoduché čistenie žacieho priestoru ? ku kosačke sa dodáva ďalší nôž zadarmo
ILUSTRAČNÉ FOTO
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Výkon 4 kW