INTEX PRISM FRAME Okrúhly bazén 549 × 122 cm s kartušovou filtráciou 220–240V 26732NP
Cena dopravy
- DACHSER: 95,44 EUR
- DACHSER: 102,85 EUR
- DACHSER: 95,44 EUR
- DACHSER: 109,21 EUR
- DACHSER: 60,98 EUR
- DACHSER: 95,44 EUR
- DACHSER: 98,61 EUR
- DACHSER: 103,26 EUR
- DACHSER: 112,40 EUR
- DACHSER: 102,85 EUR
- DACHSER: 102,85 EUR
- DACHSER: 84,83 EUR
- DACHSER: 95,44 EUR
- DACHSER: 95,44 EUR
- DACHSER: 51,97 EUR
- DACHSER: 95,44 EUR
- DPD PL: 30,74 EUR
- SUUS: 37,91 EUR
- DACHSER: 92,25 EUR
- DACHSER: 95,44 EUR
- DACHSER: 51,97 EUR
- DACHSER: 29,90 EUR Môžete mať 18.05. - 19.05.
- DACHSER: 102,85 EUR
- DACHSER: 109,21 EUR
- Gebrüder Weiss: 42,03 EUR
- DHL CZ: 26,14 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
INTEX PRISM FRAME okrúhly nadzemný bazén 549x122cm s kartušovou filtráciou 220-240V 26732NP
INTEX Prism Frame 549x122cm je extra priestranný nadzemný bazén s kartušovou filtráciou, ktorý ponúka ideálnu kombináciu stability, odolnosti a komfortného kúpania pre celú rodinu aj priateľov. Vďaka pevnej konštrukcii z galvanizovanej ocele, odolnému 3-vrstvovému materiálu SuperTough™ PVC a bohatému príslušenstvu je tento rodinný bazén perfektnou voľbou na letné oslavy, relax aj každodenné osvieženie v záhrade.
Hlavné výhody
- Veľký okrúhly bazén 549x122cm ideálny na rodinné kúpanie aj letné oslavy
- Súčasťou balenia je kartušová filtrácia 220-240V
- Pevná konštrukcia z galvanizovanej ocele pre vysokú stabilitu
- Odolný 3-vrstvový bazénový plášť SuperTough™ PVC
- Súčasťou setu je rebrík, podložka aj krycia plachta
- Jednoduchá montáž približne za 60 minút
- Elegantný svetlosivý dizajn vhodný do každej záhrady
Technické parametre
| Tvar | Okrúhly |
| Farba | Svetlosivá |
| Materiál | SuperTough™ PVC / oceľ |
| Rozmery | 549 x 122 x 549cm |
| Kapacita vody | 24311l |
| Filtrácia | Kartušová filtrácia 220-240V (5678l/h) |
| Doba zostavenia | 60 minút |
Obsah balenia
- Bazén INTEX Prism Frame 549x122cm
- Kartušová filtrácia
- Bezpečnostný rebrík
- Podložka pod bazén
- Krycia plachta na bazén
Veľký rodinný bazén pre nezabudnuteľné leto
INTEX Prism Frame 26732NP ponúka dostatok priestoru na pohodlné kúpanie, vodné hry aj letné stretnutia s rodinou a priateľmi. Vďaka pevnej rámovej konštrukcii, kvalitnej filtrácii a kompletnému príslušenstvu si užijete čistú vodu, komfortné používanie a množstvo letnej zábavy priamo vo vlastnej záhrade.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Výška bazéna | 1,22 m |
| Bazén | s kartušovou filtráciou |
| Tvar bazénu | Kruh |
| Rozmer bazéna | 5,49 m |
| Farba | sivá |
| Zdroj napájania | 220-240 V |
Dokumenty
Podobné produkty
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
Recenzia (0)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:






























