BAZÁR HiKOKI DV18DDW4Z Aku príklepový vŕtací skrutkovač 55 Nm 18V PO SERVISE, POUŽITÉ
BAZÁR HiKOKI DV18DDW4Z Aku príklepový vŕtací skrutkovač 55 Nm 18V PO SERVISE, POUŽITÉ BAZÁR HiKOKI DV18DDW4Z Aku príklepový vŕtací skrutkovač 55 Nm 18V PO SERVISE, POUŽITÉ BAZÁR HiKOKI DV18DDW4Z Aku príklepový vŕtací skrutkovač 55 Nm 18V PO SERVISE, POUŽITÉ BAZÁR HiKOKI DV18DDW4Z Aku príklepový vŕtací skrutkovač 55 Nm 18V PO SERVISE, POUŽITÉ
Zľava 49%
vrát. DPH
SKLADOM 1  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: Hikoki
Záruka: 2 roky
Model: R__DV18DDW4Z
Váha: 1,21 kg
Popis
• Mimoriadne kompaktný a ľahký
• Rýchly a výkonný s vysoko účinným bezuhlíkovým motorom
• Výdrž na jedno nabitie (s batériou BSL1815)
Technické parametre:
• Skľučovadlo: 2 - 13 mm
• Drevo: 36 mm
• Mäkká oceľ: 13 mm
• Skrutka do dreva: 6 x 75 mm
• Strojová skrutka: 6 mm
• Uťahovací moment (Hard režim): 55 Nm
• Uťahovací moment (Soft režim): 26 Nm
• Napätie batérie: 18 V
• Rýchlosť bez záťaže (Vysoký režim): 0 - 1700 ot./min
• Rýchlosť bez záťaže (Nízky režim): 0 - 440 ot./min
• Miera dopadu (Vysoký režim): 0 - 25500 ot./min
• Miera dopadu (Nízky režim): 0 - 6600 ot./min
• Celková dĺžka: 170 mm
• Hmotnosť: 1,3 kg (s batériou BSL1815)
Príslušenstvo:
• bez batérie a nabíjačky
ilustračné foto
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Napätie akumulátora 18 V
Počet akumulátorov Bez
Max. krútiaci moment (tuhý / mäkký)(Nm) 55,26
Otáčky 1. chod (ot/min) 440
Otáčky 2. chod (ot/min) 1700
Max. priemer vŕtania, dreva 36 mm
Max. priemer vŕtania, oceľ 13 mm