HiKOKI CG36DCW5Z MULTI VOLT AKU krovinorez 36V (bez batérie a nabíjačky)
HiKOKI CG36DCW5Z MULTI VOLT AKU krovinorez 36V (bez batérie a nabíjačky) HiKOKI CG36DCW5Z MULTI VOLT AKU krovinorez 36V (bez batérie a nabíjačky) HiKOKI CG36DCW5Z MULTI VOLT AKU krovinorez 36V (bez batérie a nabíjačky) HiKOKI CG36DCW5Z MULTI VOLT AKU krovinorez 36V (bez batérie a nabíjačky) HiKOKI CG36DCW5Z MULTI VOLT AKU krovinorez 36V (bez batérie a nabíjačky)
Zľava 21%
vrát. DPH
SKLADOM 2  ks
Množstvo:   Porovnať
Výrobca: Hikoki
Záruka: 3 roky
Model: CG36DCW5Z
Váha: 8,02 kg
Šírka záberu
Popis
• Vysoký krútiaci moment a odolnosť
• S vysoko účinným bezuhlíkovým motorom
• 3-režimové ovládanie rýchlosti
• Spínací panel je vhodne umiestnený v blízkosti rukoväte pre jednoduché použitie.
• Motor je umiestnený vzadu pre ľahké ovládanie a dobrú manévrovateľnosť.
Technické parametre:
• Napätie: 36 V
• Typ motora: Bezuhlíkový
• Priemer reznej kapacity (kotúč): 255 mm
• Priemer reznej kapacity (nylonová hlava): 440 mm
• Rýchlosť bez zaťaženia (Výkonný režim): 6000 ot./min
• Rýchlosť bez zaťaženia (Normálny režim): 5000 ot./min
• Rýchlosť bez zaťaženia (Eko režim): 3500 ot./min
• Rozmery (D x Š x V): 1835 x 625 x 605 mm
• Hmotnosť: 5,8 kg (s batériou BSL36B18X)
Príslušenstvo:
• nylonová hlava
• kryt
• dvojitý ramenný popruh
• kombinovaný nástrčný kľúč (7 x 19)
• 4 mm šesťhranný kľúč
Bez batérie a nabíjačky!
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
Parametry
Šírka záberu 44 cm
Napätie akumulátora 36 V