INTEX PRISM FRAME Okrúhly bazén 366 × 76 cm s kartušovou filtráciou 220–240V 26712ND
Zľava 59%
102,64 EUR
vrát. DPH
249,41 EUR
SKLADOM 6 ks
Cena dopravy
- GLS DE: 16,97 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 20,15 EUR
- DHL DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 8,17 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 47,61 EUR
- DPD: 26,51 EUR
- GLS DE: 68,93 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 28,63 EUR
- GLS DE: 16,97 EUR
- MPL: 5,02 EUR
- GLS DE: 16,97 EUR
- GLS PL: 5,11 EUR
- DPD PL: 6,14 EUR Všetky možnosti dopravy »
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS: 33,83 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS: 13,32 EUR
- GLS DE: 13,78 EUR
- SPS: 4,40 EUR Môžete mať 18.05. - 19.05.
- GLS DE: 34,99 EUR
- GLS DE: 34,99 EUR
- Gebrüder Weiss: 24,60 EUR
- Česká pošta: 4,10 EUR
- PPL: 4,61 EUR
Starostlivo vybrané príslušenstvo
Popis
INTEX PRISM FRAME okrúhly nadzemný bazén 366x76cm s kartušovou filtráciou 26712ND
INTEX Prism Frame Premium 366x76cm je kvalitný nadzemný bazén s kartušovou filtráciou, ktorý ponúka výborný pomer ceny a výkonu, rýchlu montáž a odolné prevedenie pre pohodové letné kúpanie v záhrade. Tento okrúhly bazénový set so stabilným rámom z galvanizovanej ocele a 3-vrstvovým plášťom SuperTough™ PVC je ideálnou voľbou na rodinné osvieženie, relax aj vodnú zábavu počas horúcich dní.
Hlavné výhody
- Okrúhly nadzemný bazén 366x76cm vhodný na rodinné kúpanie
- Súčasťou balenia je kartušová filtrácia pre čistejšiu vodu
- Pevný rám z galvanizovanej ocele pre vyššiu stabilitu
- Odolný 3-vrstvový bazénový plášť SuperTough™ PVC
- Rýchla a jednoduchá montáž približne za 30 minút
- Moderný svetlosivý dizajn vhodný do každej záhrady
Technické parametre
| Tvar | Okrúhly |
| Farba | Svetlosivá |
| Materiál | SuperTough™ PVC / oceľ |
| Rozmery | 366 x 76 x 366cm |
| Kapacita vody | 6503l |
| Filtrácia | Kartušová filtrácia 220-240V (2 006 l) |
| Doba zostavenia | 30 minút |
Obsah balenia
- Bazén INTEX Prism Frame Premium 366x76cm
- Kartušová filtrácia
Rodinný bazén na letné osvieženie
INTEX Prism Frame Premium 26712ND je praktický záhradný bazén na každodenné kúpanie, relax aj zábavu s deťmi. Vďaka kompaktným rozmerom, pevnej rámovej konštrukcii a priloženej kartušovej filtrácii jednoducho vytvoríte príjemné miesto na osvieženie priamo vo svojej záhrade.
Obrázky sa môžu líšiť od originálneho produktu/položky.
Vlastnosti
| Parametry | |
| Výška bazéna | 0,76 m |
| Bazén | s kartušovou filtráciou |
| Tvar bazénu | Kruh |
| Rozmer bazéna | 3,66 m |
| Farba | sivá |
| Zdroj napájania | 220-240 V |
Dokumenty
Podobné produkty
Zákazníci kupujúci tento tovar kúpili tiež
Recenzia (1)
Napísať recenziu
Hodnotenie: Zlé Dobré
Opište kód z obrázku:



























